Menü

300 TL üstü alışverişlerde kargo bedava.

Neden CEVİZSAN?

1973 yılında başlayan ticari hayatımız Türkiye’de gelişen ceviz sektörün içinde 1995 yılından itibaren hizmet vermeye başladık. Türkiye’de cevizin hammaddesini bulmakta sıkıntılar yaşıyorduk. Bu sıkıntıları gidermek için 2000 yılında 400 dönüm üzerinde kapama bahçeler kurarak milli ekonomiye katkıda bulunmaya çalıştık. Gelen talepler doğrultusunda 2008 yılında FER FİDANCILIĞI kurarak 25 dönümlük arazimizde 2500 metre kare kapalı alanda Tüplü Fidan üretimine başladık. Ayrıca 20 dönüm fidanlığımızın yanına Anaç Bahçesi kurarak fidanlarımızın güvenli olmasını sağladık.

Sizlerin de desteği ile her geçen yıl üretimimizi artırıyor, kapasitemizi genişletiyoruz. Yılların verdiği tecrübe, bilgi ve deneyim ile Türkiye piyasasında yerimizi aldık ve söz sahibi olduk. Birinci sınıf ve kaliteli üretimlerimiz ile Türkiye’nin her bölgesinde oluşan ceviz fidanı, süt ve süt ürünleri ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılamaktayız. 

Sipariş verdiğiniz ceviz fidanı, aşılı ceviz fidanı, süt ve süt ürünlerini itina ile paketliyor ambalajlıyor miktarına göre anlaşmalı olduğumuz nakliyat firmaları veya anlaşmalı olduğumuz Kargo şirketleri ile en uygun minimum nakliyat fiyatları ile 24 - 48 saat içerisinde (maksimum 2 gün) veya arzu ettiğiniz tarihte istediğiniz adrese teslim ediyoruz. 

Aşılı ceviz fidanı, bizim işimiz!

Bahçe kurmak istediğiniz bölge için en uygun cins ceviz fidanı ve aşılı ceviz fidanı çeşidini profesyonelce tespit edip, kendi yetiştirdiğimiz aşılı ve sertifikalı fidanları sağlayarak, sizlerin en verimli şekilde, en sağlıklı son ürünlere ulaşmanızı sağlamaktır. Ceviz fidanı cinsi seçiminin rasgele değil, profesyonel kişiler tarafından verilmesi gereken bir karar olduğunu unutmayınız. 2008 yılından günümüze kadar ceviz fidanı üretimi yapan firmamız bu konuda size profesyonel destek sağlayacaktır. Ceviz bahçesi kurmadan önce mutlaka bize danışınız. 

Telefonlar: 0356 528 28 28 & 0532 541 20 80

Web Sitemiz: https://cevizsan.com

E-Posta: bilgi@cevizsan.com 

Adres: Fatih Mahallesi Tokat Caddesi No Niksar/TOKAT